Google recenze

Alexandra Čepelakova
Alexandra Čepelakova
15:08 22 Sep 23
Setkali jsme se na prohlídce baraku v Praze a lepšího makléře jako pan Ing.Hošek jsem nepotkala velice seriózní člověk který svou práci dělá opravdu moc dobře mohu jen doporučit.
Martin Polach
Martin Polach
17:41 08 Jul 23
Pana Hoška z kanceláře REMAX mohu vřele doporučit. Pomohl mi s konzultací ohledně nemovitosti. Jeho přístup byl velmi profesionální, veškeré připomínky věcné. Zároveň jsem si vážil jeho velmi vřelého přístupu ke mne jako ke klientovi. Neváhejte se na něj obrátit. Panu Hoškovi tímto děkuji.
Vít Krejčí
Vít Krejčí
06:34 16 May 23
Velice si cením spolupráce s panem Ing. Miroslavem Hoškem, byl jsem jeho kreativním a profesionálním přístupem k řešení mojí specifické realitní potřeby zcela spokojen. Vřele doporučuji.
Veronika Soukupova
Veronika Soukupova
16:38 07 Dec 22
Velmi doporučuji pana Miroslava Hoška. Je pečlivý, přemýšlivý až analytický a hlavně poctivý a diskrétní. Jeho přístup je zcela profesionální a v jeho případě můžete mít jistotu, že jste našli odborníka, který se neustále vzdělává ve svém oboru a kvalita jeho práce je pro něho prioritou. Zde jste v dobrých rukou.
Byli velmi spokojeni. Pan Miroslav Hošek je vždy připraven pomoci i s případy, které nejsou v jeho kompetenci! Je radost jednat s tak sympatickými, čestnými a příjemnými lidmi, jako je on. Děkujeme moc!
Viktor Křivonoska
Viktor Křivonoska
12:32 19 Jul 22
S panem Hoškem je vždy skvělá komunikace.Vždy je 100% připraven, je to opravdový profesionál, který pečlivě naslouchá a snaží se pomoci se vším co je možné.Jeho přístup je velice vřelý, rozhodně doporučuji.
Miru Tomašiková
Miru Tomašiková
03:29 21 Jun 22
Měli jsme to štěstí potkat realitního makléře pana Miroslava Hoška, kterého mohu všem jen doporučit. Milý vstřícný přístup, profesionální vystupování. V každém pádu se nám snažil vyhovět. Pokud hledáte špičku ve svém oboru a navíc s lidským přístupem, tak ho neváhejte oslovit, nebudete litovat!
js_loader

Recenze na Firmy.cz

Ing. Miroslav Hošek - realitní makléř na Firmy.cz