Google recenze

Petr Wolf
Petr Wolf
10:44 11 Jun 24
Při našem dědickém řízení nám naše právní zástupkyně doporučila pana Ing. Miroslava Hoška z Realitní kanceláře RE/MAX Alfa. Za profesionální přístup a ochotu pomoci jsme jemu moc vděčni. S jeho poskytnutými službami jsme velmi spokojeni. Proto jeho služby všem doporučujeme.Rodina Wolfova
Emma Zikmundová
Emma Zikmundová
13:11 07 Jun 24
Pana Hoška velice doporučuji. Má profesionální přístup a nemohu si na nic stěžovat.
Marcela Hampelová
Marcela Hampelová
08:36 03 Jun 24
Zkušenost s panem Hoškem byla naprosto bezproblémová, příjemné, rychlé a profesionální jednání, na všem se šlo domluvit a měl detailní informace o dané nemovitosti. Doporučuji.
Pavlína Z.
Pavlína Z.
06:39 09 May 24
Profesionální i lidský přístup zároveň. Jednání férové, v některých ohledech opravdu až nadstandardní. Pana Hoška doporučuji!
Vlastimil Jiracek
Vlastimil Jiracek
20:03 23 Apr 24
Pana Hoška mohu určitě doporučit. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup a zároveň lidské chování. Proces prodeje nemovitosti probéhl opravdu hladce.
Miroslav Machek
Miroslav Machek
09:02 09 Apr 24
Po všech stránkách kladné hodnocení. Profesionální přístup, orientace na trhu a ochota řešit věci rychle. Zkušenost v oboru a velice příjemné vystupování. Za sebe můžu jen doporučit.
Simona Zavázalová
Simona Zavázalová
18:32 08 Jan 24
Pan Hošek byl velice nápomocen při řešení ne zcela standardního oceňování pozemku. Poskytl nám hodně užitečných rad a doporučení. Díky němu byla naše snaha nakonec úspěšná.
Radim Reniets
Radim Reniets
19:43 27 Dec 23
Byl jsem velmi mile překvapen, co vše pan Hošek dohledal k určení ceny pozemku. Smysl pro detail, pečlivost a ochota. Doporučuji.
Pavel Chaloupka
Pavel Chaloupka
15:04 09 Dec 23
S manželkou sháníme rekreační chatu a tak jsme se s panem Hoškem poznali. Chatu, kterou prodával jsme sice nekoupili, ale jednání s ním bylo skvělé. Příjemná komunikace, dokonalá znalost prodávaného objektu, ochota přizpůsobit se našim časovým podmínkám na prohlídku .Díky moc pane Hošku!
Jan Lorenc
Jan Lorenc
14:39 05 Dec 23
Pana Hoška mohu označit za velmi spolehlivého a zkušeného realitního makléře, který ke své práci přistupuje s maximální precizností a smyslem pro detail. Je velice seriózní, diskrétní, je ochoten kdykoli poradit. Dělá vše pro to, aby klient byl spokojen a nabízí mu široké spektrum svých služeb, které je nad rámec těch „obyčejných makléřských“. V případě, že i v budoucnu chtít něco prodat, koupit či pronajmout, pan Hošek je pro mě jasnou volbou číslo jedna.
Společně jsme zrealizovali několik projektů. Vždy to byla velmi milá, přátelská, ale hlavně profesionální spolupráce. Mohu vřele doporučit 🙂
Alexandra Čepelakova
Alexandra Čepelakova
15:08 22 Sep 23
Setkali jsme se na prohlídce baraku v Praze a lepšího makléře jako pan Ing.Hošek jsem nepotkala velice seriózní člověk který svou práci dělá opravdu moc dobře mohu jen doporučit.
Martin Polach
Martin Polach
17:41 08 Jul 23
Pana Hoška z kanceláře REMAX mohu vřele doporučit. Pomohl mi s konzultací ohledně nemovitosti. Jeho přístup byl velmi profesionální, veškeré připomínky věcné. Zároveň jsem si vážil jeho velmi vřelého přístupu ke mne jako ke klientovi. Neváhejte se na něj obrátit. Panu Hoškovi tímto děkuji.
Vít Krejčí
Vít Krejčí
06:34 16 May 23
Velice si cením spolupráce s panem Ing. Miroslavem Hoškem, byl jsem jeho kreativním a profesionálním přístupem k řešení mojí specifické realitní potřeby zcela spokojen. Vřele doporučuji.
Veronika Soukupova
Veronika Soukupova
16:38 07 Dec 22
Velmi doporučuji pana Miroslava Hoška. Je pečlivý, přemýšlivý až analytický a hlavně poctivý a diskrétní. Jeho přístup je zcela profesionální a v jeho případě můžete mít jistotu, že jste našli odborníka, který se neustále vzdělává ve svém oboru a kvalita jeho práce je pro něho prioritou. Zde jste v dobrých rukou.
Byli velmi spokojeni. Pan Miroslav Hošek je vždy připraven pomoci i s případy, které nejsou v jeho kompetenci! Je radost jednat s tak sympatickými, čestnými a příjemnými lidmi, jako je on. Děkujeme moc!
Viktor Křivonoska
Viktor Křivonoska
12:32 19 Jul 22
S panem Hoškem je vždy skvělá komunikace.Vždy je 100% připraven, je to opravdový profesionál, který pečlivě naslouchá a snaží se pomoci se vším co je možné.Jeho přístup je velice vřelý, rozhodně doporučuji.
Miru Tomašiková
Miru Tomašiková
03:29 21 Jun 22
Měli jsme to štěstí potkat realitního makléře pana Miroslava Hoška, kterého mohu všem jen doporučit. Milý vstřícný přístup, profesionální vystupování. V každém pádu se nám snažil vyhovět. Pokud hledáte špičku ve svém oboru a navíc s lidským přístupem, tak ho neváhejte oslovit, nebudete litovat!
js_loader

Recenze na Firmy.cz

Ing. Miroslav Hošek - realitní makléř na Firmy.cz