Prodej nemovitostí v Praze

Specializuji se na prodej nemovitostí v Praze, zejména v oblastech Praha 5, Praha 6 a Praha západ: Černošice, Horoměřice, Hostivice, Rudná a Unhošť. S více než 5 lety zkušeností na realitním trhu a výbornou znalostí zmíněných lokalit jsem připraven vám pomoci při prodeji vaší nemovitosti.

Mým hlavním cílem je zajistit, aby prodej vaší nemovitosti proběhl efektivně a bez starostí. Pracuji profesionálně a důsledně, takže budete mít jistotu, že každý krok v procesu prodeje proběhne hladce.

Proč si mě vybrat?

 1. V Praze jsem (doslova) jako doma a mám podrobné znalosti zdejšího realitního trhu. To znamená, že vám poskytnu kvalifikovaný odhad tržní ceny vaší nemovitosti a také cenné rady týkající se marketingu a prodejní strategie. Společně tak dosáhneme maximálního výnosu.
 2. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a naslouchám jeho potřebám, protože i každý prodej nemovitosti je jedinečný. Společně vytvoříme plán na prodej vaší nemovitosti, který bude odpovídat vašim očekáváním.
 3. Mám rozsáhlou síť kontaktů na potenciální zájemce i na další realitní makléře. Díky ní mohu najít kupce pro vaši nemovitost dříve, než bude vůbec potřeba vytvářet prodejní inzerát.
 4. Jsem zastánce otevřené a transparentní komunikace. Proto vás budu pravidelně informovat o průběhu prodeje a následujících krocích. Kdykoliv se mě budete moci zeptat na jakékoliv otázky, které vás budou zajímat.

Jak probíhá prodej nemovitosti

Prodej nemovitosti může být náročný proces, ale s pomocí profesionála jako jsem já, to zvládnete snadno a úspěšně. Jak bude naše spolupráce ve stručnosti probíhat?

 1. Úvodní schůzka a zahájení spolupráce
 2. Prohlídka, stanovení prodejní ceny nemovitosti a prodejní strategie
 3. Provedení doporučených úprav, homestaging
 4. Nafocení nemovitosti případně natočení propagačního videa
 5. Inzerce a marketingová kampaň
 6. Prohlídky nemovitosti a komunikace se zájemci o koupi
 7. Zpracování nabídek, vyjednávání a výběr kupujícího
 8. Příprava a podpisy všech smluv
 9. Podání návrhu na vklad do katastru, zajištění advokátní úschovy
 10. Předání nemovitosti

Chcete prodat svou nemovitost?

Pokud plánujete prodat svou nemovitost v Praze nebo máte jakékoliv dotazy ohledně prodeje nemovitosti, vyplňte prosím následující formulář. Ozvu se vám zpět, jakmile to bude možné.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Mám zájem

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.